تفاوت فریلنسر و دورکاری در چیست !

به اشتراک بزارید :

در facebook به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید

 شاید همه شما کلمه فریلنسر را شنیده باشید.فریلنسر به افرادی اطلاق می شود که برخی از وظایف کاری را می توانندبه صورت دورکاری انجام بدهند. پاره وقت یا تمام وقت ها و فقط مختص افراد خاصی مانند برنامه نویسان و طراحان و افرادی شبیه به این گروه بود. این کارشناسان  میتونستن هر موقعی که نیاز به انجام پروژه بود در یک یا چند شرکت همزمان مشغول به کار باشند و برنامه نویسی ، طراحی و یا کدنویسی کنند و اما خیلی از مشاغل بودند که نمی توانستند به صورت شکل سرکار کنند

 به عنوان مثال شما یک فروشنده تلفنی یا یک کارشناس پشتیبانی آنلاین یا یک کارشناس کال سنتر هستید و باید پاسخگوی تلفن های ورودی سازمان باشید پس به هیچ عنوان شما نمی توانید دور کاری انجام بدید .

اما برای این مشکل راه حل جامعی وجود دارد.

 مشکل حل شد و این امکان وجود داره که خیلی از مشاغل جدا از برنامه نویس، طراح وب و یا کدنویس  بتوانند در منزل کار کند یعنی کارشناسان بخش فروش شما به راحتی میتواند در منزل کار کنند و خیلی از مشاغلی که قبلاً وابسته به تلفن سازمانی بودند به فعالیت خودشان ادامه بدهند.

اما راه حل کار کجاست؟

 ما با واگذاری مرکز تلفن دیجیتال این امکان را به شما می دهیم که به جای استفاده از کابل مسی، تلفن های خود را بر روی بستر اینترنت انتقال دهید و این امکان را به شما می دهد که در هر نقطه از کشور عزیز ما که قرار داشته باشید به راحتی با بسترهای مختلفی که در دسترس هست به تلفن های شرکت پاسخگو باشید یعنی تلفن شما مختص به یک مکان خاص نیست شما در منزل ،در مسافرت و یا در شهری دیگر با گوشی همراه، لپ تاپ، یا مودم TD-LTE به راحتی پاسخگوی تلفن های ورودی شرکت باشید این براد معنا است که شما شرکتی به وسعت ایران دارید.   

بخوانید
کرونا آزمایشی بود تا بتوانید بفهمید که چقدر درآمدتان به حضور فیزیکی تان وابسته است !

رایگان در خبرنامه ما عضو شوید

به روز باشید !

مقالات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس رایگان

شماره خود را وارد کنید تا رایگان با شما تماس بگیریم